Gminne Centrum Kultury i Sztuki w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest sobota 13 lipca
Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Dni Rodziny

 • 7. Finał Trzebnickich Dni Rodziny

  11.jpeg

  Rodzinny przemarsz, występ mażoretek, Fruktaki, darmowe lody, dmuchańce, kurtyny wodne, gry i zabawy na boiskach sportowych – to tylko niektóre z licznych atrakcji, jakie czekały na uczestników Finału 7. Trzebnickich Dni Rodziny, jaki odbył się 19 czerwca na terenie rekreacyjnym przy ul. Czereśniowej w Trzebnicy.

 • Rodzinne Świętowanie

  11.jpeg

  Średniowieczne miasteczko pełne atrakcji pojawiło się 2 czerwca na placu pielgrzymkowym. Tak wyglądał finał VI Trzebnickich Dni Rodziny, będący jednocześnie kolorowym Dniem Dziecka. 2 czerwca do wspólnego świętowania zaprosił burmistrz Marek Długozima.

 • Finał 5. Trzebnickich Dni Rodziny

  11.jpeg

  Słoneczna pogoda, miasteczko dmuchańców, liczne atrakcje i marsz rodzinny z największą liczbą uczestników w historii. Taki był Dzień Dziecka w Trzebnicy, który był jednocześnie podsumowaniem wielkiego święta – V Trzebnickich Dni Rodziny.

 • 4. Trzebnickie Dni Rodziny za nami

  plakat_Dni_Rodziny_www_cz1_z2 zajawka.jpeg

  Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z 4. Trzebnickich Dni Rodziny.

 • Finał III Trzebnickich Dni Rodziny

  1.jpeg

  Wielki rodzinny piknik a na nim roześmiane i zadowolone dzieci, zrelaksowani rodzice, mnóstwo atrakcji, piękna pogoda – tak wyglądał Dzień Dziecka zorganizowany przez Gminę Trzebnica w ramach finału III Trzebnickich Dni Rodzin.

 • Tydzień atrakcji dla trzebnickich rodzin

  IMG_2098.jpeg

  III Trzebnickie Dni Rodziny, to cykl imprez i warsztatów skierowanych do rodzin z Gminy Trzebnica. W tym roku trwały one od 30 maja do 5 czerwca.

 • II Trzebnickie Dni Rodziny

  Dzien Dziecka (164 of 196).jpeg

  Już po raz drugi w Trzebnicy odbyły się Dni Rodziny! Zobacz, jakie atrakcje czekały na małych i dużych!

 • Dzień Dziecka 2014

  dzien dziecka 12.jpeg

  W minioną niedzielę 1 czerwca, świętowaliśmy Dzień Dziecka, który stanowił jednocześnie zakończenie Trzebnickich Dni rodziny. Z tej okazji Gmina Trzebnica zorganizowała Miasteczko Rodzinne w malowniczej okolicy stawów i Lasu Bukowego.

 • Dzień Mamy z włoskimi piosenkami

  koncert (16 of 37).jpeg

  Bardzo miły Dzień Mamy miały trzebniczanki, które przyszły w sobotę 24 maja na koncert z okazji ich święta. Piękne piosenki włoskie zaśpiewał dla nich Maurizio Nicolini.

 • Trzebnicki Rodzinny Festiwal Gier Planszowych za nami!

  DSCF8975.jpeg

  W sobotę 24 maja w hali sportowej odbył się Trzebnicki Rodzinny Festiwal Gier Planszowych o Nagrodę Burmistrza Gminy Trzebnica.