Gminne Centrum Kultury i Sztuki w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest sobota 13 lipca
Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Oferta zajęć w sezonie 2022/2023

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem sekcji kulturalnych w GCKiS.

  • Sekcja gier planszowych "Kropka"

    313004393_1515267455602406_2068972141296371755_n.jpeg

    Jesteśmy grupą miłośników gier planszowych z Trzebnicy w woj. dolnośląskim. Działamy przy Kooperatywie rodzicielskiej Trzebnica – aktualnie Przystanek Edukacja „Kropka”, która zrzesza dzieci uczące się w edukacji domowej oraz przy Gminnym Centrum Kultury i Sztuki w Trzebnicy.

  • LABORATORIUM PRZYRODNICZE

    przyrodnicze 430.jpeg

    prowadząca: Dorota Karpowicz-Strojna / sala 014

    PONIEDZIAŁEK

    I gr.  16:00-17:00 / 9-11 lat

     

     

  • LABORATORIUM ARTYSTY

    artysty 415.jpeg

    prowadząca: Aleksandra Iwańska / sala 019

    PONIEDZIAŁEK

    I gr.  16:10-17:10 / 11+ lat

    II gr. 17:15-18:15 / 6+ lat

     

     

  • BALET

    balet 430.jpeg

    prowadząca: Lila Iwanowa / hala squash

    PONIEDZIAŁEK

    I gr.  15:00-15:45 / 3-4 lata

    II gr. 16:00-16:45 / 5-6 lat

    II gr. 17:00-17:45 / 7-8 lat

     

     

  • LABORATORIUM FAJNYCH POMYSŁÓW

    fajnych pomysłów 415.jpeg

    prowadząca: Katarzyna Brzezińska-Błaś / sala 014

    WTOREK

    I gr.  15:00-17:00 / 10+ lat

     

     

  • LABORATORIUM TEATRALNE

    teatr 415.jpeg

    prowadząca: Patrycja Czyżewska-Soroko / sala 215

    WTOREK

    I gr.  15:30-17:00 / 6-9 lat

    II gr. 17:00-18:30 / 10-14 lat

     

     

  • WARSZTATY WOKALNE

    wokalne 415.jpeg

    prowadząca: Izabela Możdżeń / studio nagrań

    ŚRODA

    I gr.  17:00-18:30 / 9+ lat

     

     

  • LABORATORIUM KADR

    kadr 415.jpeg

    prowadząca: Katarzyna Koćma / sala 015

    ŚRODA

    I gr.  15:30-17:00 / sala 015

     

     

  • LABORATORYJNY MISZ-MASZ

    misz masz 415.jpeg

    prowadząca: Katarzyna Fritsch / sala 019

    ŚRODA

    I gr.  16:00-17:00 / 7-9 lat

     

     

  • LABORATORIUM DEKORACJI

    dekoratorskie 415.jpeg

    prowadząca: Tetiana Korkuna / sala 014

    CZWARTEK

    I gr.  16:00-17:00 / 8-10 lat