Gminne Centrum Kultury i Sztuki w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest sobota 13 lipca
Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Rok 2018

 • Mikołaj w Gminie Trzebnica

  DSC_3037.jpeg

  Jak co roku na zaproszenie burmistrza Marka Długozimy do Gminnego Centrum Kultury przybywają dzieci, by spotkać Mikołaja oraz obejrzeć specjalne, świąteczne przedstawienie. Przygotowują je pracownicy Gminnego Centrum Kultury i Sportu według scenariusza bajkopisarki Wiesławy Kucięby.

 • Trzebnicki Festiwal Tradycji i Obrzędów 2018

  3.jpeg

  Zapraszamy wszystkich miłośników świąt Bożego Narodzenia do przestrzeni wywołującej zadumę nad często zapomnianymi, a jakże pięknymi tradycjami i zwyczajami świątecznymi!

 • Przemijanie - wernisaż wystawy

  11.jpeg

  30 listopada 2018 r w Gminnym Centrum Kultury burmistrz Marek Długozima otworzył nową wystawę fotografii artystycznej pt.,,Przemijanie" autorstwa Marty Wojtowicz.

 • VEGE czwartki w artKawiarni

  44652783_1381471258653590_4764773131191582720_n.jpeg

  W każdy czwartek zapraszamy na wegańskie i bezglutenowe ciasta, deserki oraz smoothie! Cenimy różnorodność dlatego chcemy, aby każdy odnalazł coś dla siebie w artKawiarni!

 • Repertuar Kina Polonia 3D

  Kino Polonia 3D

  Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem Kina Polonia 3D.

 • GORDONKI w artKawiarni

  gordonki_plakat_www.jpeg

  Serdecznie zapraszamy na zajęcia muzyczne przeznaczone dla dzieci w wieku 0 - 3 lat z opiekunami. Startujemy od 30 października. Zajęcia w każdy wtorek o 10:30 Art Kawiarnia :)

 • Gry bez prądu - bezpłatna grupa otwarta

  planszówki.jpeg

  Brak pomysłu na długie jesienne wieczory? Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej gry w planszówki i inne Gry bez prądu. Widzimy się w każdy poniedziałek w Art Kawiarni 18:00-20:00 :)

 • Piątki z KARAOKE w ArtKawiarni

  Art KAraoke_Obszar roboczy 1.jpeg

  Wszystkim, którzy lubią śpiewać proponujemy piątki z KARAOKE w Art Kawiarni! Nie skrywajcie swoich wokalnych umiejętności! Pośpiewajmy razem :)

 • Ceramika - NOWOŚĆ w GCKiS

  Warsztaty Ceramiczne WWW_Obszar roboczy 1.jpeg

  Już niedługo ruszają zajęcia ceramiczne. Powstają dwie grupy: dla dzieci, oraz dla dorosłych. W załącznikach znajdziecie deklarację, którą należy wypełnić, oraz złożyć w GCKiS.

 • SEKCJA WOKALNA! - zapisy

  www_Sekcja wokalna-01.jpeg

  Wszyscy Ci mówią, że masz talent, marzysz o karierze wokalisty / wokalistki, jednak nigdy nie miałeś okazji kształcić głosu u profesjonalisty? Burmistrz Gminy Trzebnica - Marek Długozima odpowiada na Wasze potrzeby. Ogłaszamy nabór do sekcji wokalnej!