Gminne Centrum Kultury i Sztuki w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest sobota 13 lipca
Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Rok 2016

 • Wyniki konkursu "Gwiazdkowy Anioł"

  konkurs_swiateczny.png

  Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu plastycznego "Gwiazdkowy Anioł".

 • Rodzinne kolędowanie IM Fanki Tim

  IMG_2819.jpeg

  W niedzielę, 18 grudnia, w artKawiarni odbyło się rodzinne kolędowanie z zespołami IM Fanki Tim oraz Ktoś Gdzieś Kiedyś Coś wraz z dziećmi. Świąteczną atmosferę uzupełniło wspólne strojenie żywej choinki oraz dekorowanie pierniczków i tworzenie ozdób.

 • A tu już Święta...

  IMG_1157.jpeg

  Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. To znakomita okazja, by przypomnieć sobie najpiękniejsze kolędy i piosenki świąteczne. Taka sposobność nadarzyła się w czwartek, 15 grudnia, w artKawiarni.

 • Mikołajki w Kinie Polonia

  DSC_8320.jpeg

  Ponad 2 tys. dzieci, przedstawienie teatralne, darmowy seans filmowy i spotkanie z Mikołajem. Tak wyglądały mikołajki zorganizowane przez Gminę Trzebnica w Gminnym Centrum Kultury.

 • metaFORMY

  IMG_5575.jpeg

  28 października 2016 r w GCKiS w Sali im. Feliksa Mułki odbył się wernisaż wystawy malarstwa Lidii Zarzecznej-Szkwerko, absolwentki ASP we Wrocławiu.

 • Ślubowanie klas I pasowanie na ucznia

  IMG_5337.jpeg

  W dniu 28 października odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas I Szkoły Podstawowej nr 2 w Trzebnicy. Pasowanie miało miejsce w sali kinowo-widowiskowej Gminnego Centrum Kultury.

 • Niepowtarzalna muzyczna podróż

  1..jpeg

  W ramach XV Legnickich Dni Kultury Kresowej organizowanych przez Stowarzyszenie Kulturalne "Krajobrazy", którego prezesem jest wicemarszałek dr Tadeusz Samborski, 22 października w stali widowiskowo-kinowej Gminnego Centrum Kultury odbył się koncert pt. "Polsko moja".

 • Zagrali dla Agatki

  IMG_4032.jpeg

  W piątek, 21 października, w trzebnickiej ArtKawiarni zgromadziło się wiele osób o wielkich sercach, by przez uczestnictwo w koncertach wesprzeć chorą na siatkówczaka Agatkę Kobyłecką. Zorganizowanie wydarzenia możliwe było dzięki wsparciu burmistrza Marka Długozimy.

 • Konkurs „Radość czytania” - Uroczyste rozdanie nagród

  pieczątka kolor.png

  Ogłoszony przez bibliotekę, podczas kolejnej edycji Narodowego Czytania, konkurs „Radość czytania” jest już rozstrzygnięty. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 19 października w ArtKawiarni. 

 • Operetki czar dla nauczycieli

  DSC_1827.jpeg

  Zachwyt, wyrazy uznania i owacje na stojąco – to podsumowanie niezwykłego widowiska w wykonaniu artystów Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej z Ukrainy, którzy wystąpili 15 października na scenie Gminnego Centrum Kultury w Trzebnicy.