Gminne Centrum Kultury i Sztuki w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest sobota 13 lipca
Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Ferie w Kinie Polonia

W okresie ferii zimowych od 01 lutego do 12 lutego zapraszamy na "Ferie w Kinie Polonia". W repertuarze filmy dla dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy na bezpłatne seanse w feryjne środy. Cena biletów na pozostałe filmy - 10 zł.

logo kino_.png Pn
1.02
Wt
2.02
Śr
3.02
Cz
4.02
Pt
5.02
Hugo i Łowcy duchów   15:00   15:00  
Tarzan. Król dżungli     13:00
wstęp
wolny
   
logo kino_.png] Pn
8.02
Wt
9.02
Śr
10.02
Cz
11.02
Pt
12.02
Alvin i Wiewiórki: Wielka wyprawa 15:00       15:00
Fru!   15:00   15:00  
Baranek Shaun     13:00
wstęp
wolny
   
 
 • Hugo i Łowcy duchów

  Hugo i Łowcy duchów.jpeg

  Jedenastoletni Tom panicznie boi się duchów. Jednak pewnego dnia w piwnicy swego domu spotyka galaretowatego zielonego duszka o imieniu Hugo. Dziwaczny stwór bardzo chciałby być straszny, ale średnio mu to wychodzi, bo jest poczciwym fajtłapą.

 • Baranek Shaun

  Baranek Shaun

  Niepokorny, skory do pakowania się w tarapaty baranek Shaun, wykorzystując nieobecność gospodarza, postawia wybrać się na wycieczkę do miasta.

 • Tarzan. Król dżungli

  Tarzan. Król dżungli.jpeg

  Sympatyczna małpa Kala znajduje w dżungli opuszczone ludzkie niemowlę. Mimo początkowej nieufności stada, postanawia zaopiekować się dzieckiem. Chłopiec dorasta pod okiem górskich goryli jako jeden z nich, powoli ucząc się praw dżungli.

 • Alvin i Wiewiórki: Wielka wyprawa

  Alvin i Wiewiórki Wielka wyprawa.jpeg

  Życie Dave'a zmienia się wraz z pojawieniem się doktor Samanthy "Sam" - lekarki, z którą połączyło go płomienne uczucie. Alvin, Szymon i Teodor zaczynają się zastanawiać, czy Dave nie chce się oświadczyć i boją się, jak to wpłynie na ich życie.

 • Fru!

  Fru.jpeg

  Ptaszek, który nigdy wcześniej nie wychylił dzioba poza rodzinne gniazdo, zostaje przez pomyłkę przewodnikiem stada i ma poprowadzić grupę skrzydlaków do ciepłych krajów.